Şömine İstanbul - Yanar Şömine

Şömine İstanbul

Şömine İstanbul

Şömine İstanbul

Şömine hem iç hem dış mekanlarda, bazen estetik kaygılarla kullanım alanımızı güzelleştirmek yani ortama modern ve zengin görünümlü bir hareket kazandırmak, fonksiyonel olarak ısınmak ya da yemek pişirmek için dizayn edilmiş kimi zaman sadece önü kimi zaman hem önü hem de sağı solu açık, hatta kısmen ya da tamamen tüm çevresi açık ocaktır. Şömine, iç mekanlarda farklı alanlarda, bazen mutfak, oturma odaları ya da misafir odalarında ama en çok salonlarımızda, dış mekanlarda ise bahçe ya da balkonlarımızda yer almaktadır. Şömine yakıt sistemlerinde farklılık mevcuttur. Şömine İstanbul gibi çok büyük bir şehirde en güvenilir yolla nereden alınır, iyi araştırmalısınız.

Odunlu Şömine

Odunlu şömine, haznesinde yakıt olarak ağaç ürün türevleri kullanılan şömine tipidir. Odunlu şömine en çok tercih edilen tip olmasına rağmen, inşa edileceği alan uzmanlar tarafından görülüp özellikle baca sistemi açısından mutlak suretle uygunluk verilmeli, akabinde tasarım görüşmelerine geçilmelidir. Baca sistemi tadilat ile uygun hale getirilebilir, ancak konu uzmanı tarafından netleştirilmelidir.

Ucuz Şömine Fiyatları

Şömine sahibi olmaya karar verdiniz, araştırmaya başladınız, camında ucuz şömine fiyatları yazan bir mağaza gördünüz, nelere dikkat etmeniz gerekir. Şöminenin fiyatını belirleyen unsurlar, işçilik, malzeme kalitesi ve tasarımdır. Uzak doğu menşeli ithal şömineler, yerli şöminelere nazaran daha uygun fiyatlı olabilir, ancak hazır standart koleksiyon üzerinden gitmek durumunda kalırsınız, yerel markalar detayları ve esneklikleri ile fark yaratır. Tam istediğiniz gibi ama biraz pahalı bir şömine sahibi olursunuz.

Açık Şömine Modelleri

360 derecelik açıdan görülebilen açık şömine modelleri olduğu gibi kullanım alanlarında inşa edildiği yere göre farklı tip açık şömineler de vardır. Estetik görünümlü, çok modern, dekoratif açık şömine modelleri mevcut olup, kataloglardan zevke göre seçim yapılabilir. Üç boyutlu modelleme yöntemi ile önce yaptırmak istediğiniz alan taranıp bilgisayar ortamına aktarılır, ardından farklı şömine modellerinin yerleşimi aktarılan alana yapılır ve bu şekilde görerek daha doğru kararlar verebilirsiniz.

Şömine bir mutfak ya da salon mobilyası gibi, bir yatak odası takımı gibi tekrar tekrar olmadı değiştir denebilecek bir dekorasyon ürünü değildir, bu işi bilen, ekibi kuvvetli, sizi her anlamda doğru yönlendirecek kalibrede bir tedarikçi ile çalışmalısınız. Ucuz fiyatla iş yaptıracağım derken işin içinde hiç hesapta olmayan maliyet kalemleri karşınıza çıkıp, sizi hayal kırıklığına uğratmasın.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Telefon :  0(212) 852 16 33

E-posta : [email protected]