Şömine Modelleri Ankara - Yanar Şömine

Şömine Modelleri Ankara

Şömine Modelleri Ankara

Şömine Modelleri Ankara

Şömine modelleri Ankara siparişleriniz için dilerseniz online olarak ürünleri inceleyebilir ya da atölyeye gelerek numune incelemesi yapabilirsiniz. Şömine alırken dikkat etmeniz gereken husus ne tarz bir şömineye ihtiyacınız olduğuna karar vermektir.

Ev ortamı için tercih edebileceğiniz iki türlü şömine grubu vardır:

  • Bacalı şömineler
  • Bacasız şömineler

Bacalı şömineler odunlu şöminelerdir ve çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmişlerdir. Büyük odalar ve salonlar için ideal ürünlerdir ve ısı verimi oldukça yüksektir. Bacasız şömineler ise; elektrikli, doğalgazlı, bioethanol şöminelerdir.

Baca sisteminin kurulmasına gerek duymazlar ve uzaktan kumanda ile kontrol edilirler. Küçük odalar ve salonlar için bacasız şömineler en ideal ısınma araçlarıdır.

Ankara Şömine Modelleri

Şömine modelleri teknolojinin gelişmesiyle birçok farklı tasarım kazanmıştır. L şömineler, U şömineler, orta şömineler, köşe şömineler, plazma şömineler gibi birçok farklı model vardır. Şömine modelleri Ankara için her modeli dilerseniz odunlu dilerseniz de elektrikli olarak tasarlatabilirsiniz.

Hazır modelleri tercih edebileceğiniz gibi eğer aklınızda size özel tasarım bir şömine modeli varsa uygulamasını yaptırabilirsiniz. Şömine siparişi verdiğinizde öncelikle evinize gelinerek keşif yapılır ve en uygun alan bulunur.

Uygun alanın ölçüsü alındıktan sonra şömine imalatına geçilir. Şömine hazneleri yüksek derecede ısıya dayanıklı çelikten yapılır. Hazne derinliği standart olarak 60cm olur ama müşterinin isteğine göre farklı bir ölçü de olabilir.

Şömine Modelleri Köşe

Köşe şömineleri modern görünüşleri ve ısı verimleriyle en çok tercih edilen modellerden biridir. Yalnızca ev ortamı için değil iş yeri, otel, restaurant, kafe gibi birçok farklı alanda da şömineler oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Teknoloji ilerlediğinde şömineler yalnızca ısınma aracı olmaktan çıkmış dekorasyon için de en zevk sahibi parçalar haline gelmişlerdir. Yüksek ısı verimi sayesinde kış aylarını sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.

Şömineler ortamı sakinleştirip huzur verirler ve sevdiklerinizle birlikte güzel akşamlar geçirebilirsiniz. Şömine modelleri bacalı ya da bacasız fark etmeksizin istediğiniz şömine görüntüsü tasarlanır.