Şömine Modelleri Elektrikli - Yanar Şömine

Şömine Modelleri Elektrikli

Şömine Modelleri Elektrikli

Şömine Modelleri Elektrikli

Elektrikli şömineler evinde sıcak samimi bir ortam isteyen ama baca gibi dumanı çekecek tertibatı bulunmayan evler için oldukça kullanışlı bir alettir. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Şömine modelleri elektrikli olduğundan isterseniz evinizin bir duvarına gömebilir ya da üç boyutlu modellerinden alıp bir köşeye koyarak kullanabilirsiniz. Yerleştirilmesi ve çevresinin dekore edilmesi oldukça kolaydır. Her tasarıma uyabilir.

İsteklerinize adapte etmekte zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Sadece evinizin hangi köşesini nasıl bir şömine ile süslemek istediğinize karar vermeniz yeter. Eğer gerçek bir şömine hazneniz varsa ve kullanmak istemiyorsanız onun içine de şömineniz boyutlarında bir elektrikli şömine alıp kullanma imkânınız da bulunmaktadır. Ve bu sıcak samimi ortamda sevdiklerinizle sohbete başlayabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Nedir?

Elektrikli şömine, içine alev efekti oluşturması için ışıklar yerleştirilmiş olan kimisinde ısıda vermesi için aksam bulunan ayrıca tabanında sanki bir şömine içiymiş gibi görünmesi için yerde köz görünümü verilmiş odun ve kömür benzeri yapıların bulunduğu haznelerdir. Eğer içinde ısı aksamı olanları seçerseniz ısınmak içinde kullanılabilmektedir.

Yeniden dizayn edilebilen modellerinden seçerseniz içinde bulunan ışıkların renginden altında bulunan köz görüntüsünde kullanılan materyale kadar pek çok şeyi değiştirerek kendi tarzınızda bir dekoratif şömine oluşturabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bu şöminelerle evinize yeni bir tarz katabilirsiniz. Evlerinizin âtıl kalan köşelerini süslemek için kullanabileceğiniz elektrikli şömineler ile evinizin çehresini değiştirip kendiniz için sıcak samimi bir ortam oluşturabilirsiniz.

Elektrikli Şöminelerin Faydaları ve Fiyatları

Elektrikli şöminelerin normal şöminelere göre birçok artısı bulunmaktadır. Bunların en başında tertemiz bir şekilde çalışması gelmektedir. Normal şömineler gibi temizlik bakım istemez rahatlıkla yıllarca kullanabilirsiniz. Şöminelere göre yapım maliyeti oldukça düşüktür. Ve ısıtıcı olarak kullanırsanız da çok düşük maliyetler ödersiniz. Sadece görümün olarak kullanırsanız da bir ampulün kullandığı enerjiden daha fazlasını kullanmaz.

Elektrikli şömineler normal şömineler gibi sizi uğraştırmaz eğer canınız şömineyi kullanmak isterse tek yapmanız gereken düğmesine basıp açmaktır. Şömine modelleri elektrikli olduğundan baca, şömine önü ızgarası gibi aparatların hiçbiri gerekmez evinizde şömine için ayırmanız gereken geniş alanı elektrikli şöminelere ayırmanıza gerek yoktur. Elektrikli şömineleri istediğiniz şekilde dekore edip alacağınız aksesuarlarla onu zamanla istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.