Şömine Modelleri Fiyatları - Yanar Şömine

Şömine Modelleri Fiyatları

Şömine Modelleri Fiyatları

Şömine modelleri fiyatları şömineyi kullanmak istediğiniz alanın boyutuna ve seçtiğiniz tasarıma göre değişiklik gösterebilir. En uygun seçenek için karar vermeden önce modelleri inceleyebilirsiniz.

Şömine Modelleri ve Fiyatları

Şömine bir ev için en şık dekorasyonlardan biridir ve bir odaya girildiğinde ilk olarak şömineniz göze çarpar. Modern tasarımlar, otantik ve farklı tasarımlar ile teknolojinin gelişmesiyle de birçok model ortaya çıkmıştır. Şömine modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Klasik Şömineler
  • L Şömine
  • U Şömine
  • Plazma Şömine
  • Elektrikli Şömine
  • Doğalgazlı Şömine
  • Ethanollü Şömine
  • Üç Boyutlu Şömineler

Her zevke hitap eden modellerin fiyatları da her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Kurulumu profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir ve kurulum sonrası da her türlü destek mevcuttur.

Doğal Taş Şömine Fiyatları

Doğal taş şömineler kullanıldıkları mekana doğal bir hava verirler. Özel doğal taş formları kullanılarak imal edilen şömineler düz renk tasarımlara ya da desenli doğal taşlara da sahip olabilirler. Şehir hayatından sıkılan insanlar için evlerinde daha otantik bir hava yaratmak için birebirdirler.

Şıklığın yansımasını taşıyan doğal taş şöminelerin fiyatları boyutlarına göre değişir. Hangi modeli tercih edeceğinize bağlı olarak size bir fiyat teklifi sunulur. Yalnızca ev ya da ofis gibi iç mekanlarda değil bahçe gibi dış mekanlarda da doğal taş şömineler sıklıkla tercih edilen şöminelerdir.

Taş Şömine Fiyatları

Taş şömineler klasik tarza sahip modelleri ile evinize şık ve ferah bir hava katar. Klasik şömineler genellikle taş kullanılarak imal edilir ve sütun gibi desenlere de sahip olabilirler.

Stresli bir günün ardından evinize döndüğünüzde içinizi ısıtan ve sizi rahatlatan bir şömine görüntüsü ile dinlenmek herkesin dileğidir. Kaliteli ve doğru tasarımlar ile ısıyı eşit şekilde dağıtır ve kullanımı kolaydır.

Fiyat bilgisi kişiye özel bildirilir ve dilerseniz şömine siparişi vermeden önce evinizde keşfe çıkılır. En doğru alanı ve en doğru modeli seçmek için hem satış öncesi hem de satış sonrası destek verilir. Taş şömineler çok eski zamanlardan beri kullanılan ve bir tarihe sahip şöminelerdir.

Bacasız Şömine Fiyatları

Hayatın daha hızlı aktığı şehirde bacasız şömineler en çok tercih edilen modellerden biridir. Duman, is ve koku olmadığı için temizliği ve kullanımı çok rahattır. Elektrikli, doğalgazlı veya ethanollü şömineler bacasız şöminelerdir.

Odunla değil de duman çıkarmayan yanıcı madde ile çalıştığı için şömine yanarken ateşin sıçraması ya da yanlış duman esmesi gibi durumlar yaşanmaz. Bacasız şömine fiyatları uygun seçeneklerle Yanar Şömine web sitesinden incelenebilir. Kurulumu da oldukça hızlı gerçekleşir.

Şömineyi çalıştırması oldukça kolaydır. Elektrikli şömineler uzaktan kumandayla kolayca açılıp kapatılabilirler. Yakması ve söndürmesi size bağlı olduğu için de faturanıza çok yüksek meblağlar yansımaz ve ısıtma etkisi kapandıktan sonra da bir süre devam eder.

Elektrikli Şömine Fiyatları

Elektrikli şömineler son yıllarda çok fazla insan tarafından kullanılan modellerden olmuştur. Pratik kullanımı ve temizliği sayesinde çalışan insanlar genellikle bu modeli tercih ederler.

Bacasız olduğu için duman çıkarmaz ve koku yaymaz. Uzaktan kumandayla çalışırlar ve temizliği çok kolaydır. Nemli bir bezle silmeniz yeterlidir.

Farklı tasarımlara sahip elektrikli şömineler her ortama uyum sağlayabilirler. Televizyon altı gibi farklı alan kullanımları da vardır. Tehlikesiz olduğu için çocuklarınızın odasına da güvenle koyabilirsiniz. Elektrikli şömineler gerçek şömine görüntüsü verir.

Isıtma katsayısı oldukça yüksek ve kalıcıdır. Fiyatları seçeceğiniz modele göre değişiklik gösterir.

Teras Şömine Fiyatları

Dış mekan şömineleri kullanışlı ve farklı tasarımları sevenler için uygun dekorlardır. Çok amaçlı kullanılabilirler. Örneğin barbekü modelleriyle sevdiklerinizde güzel akşamlar geçirebilirsiniz.

Kurulumu gerçek ev şömineleri gibidir ve uygun alan olduktan sonra çok uzun sürmez. Teras şömineleri genellikle taş modellerden seçilir ve şık otantik bir hava yaratılır. Taş şömineler yapısı gereği de çok toz tutmaz ve kolay temizlenirler.

Teras şömine fiyatları istediğiniz modele göre farklılık gösterebilir. Bacasız olarak da kullanılabilirler. Her ortama uyum sağlayan bacasız ya da bacalı şömineler terasınıza güzel bir hava katar ve akşam dinlenmelerinizin daha huzurlu geçmesini sağlar.