Şömine Önü Koruma - Yanar Şömine

Şömine Önü Koruma

Şömine Önü Koruma

Şömine Önü Koruma

Şömine önü koruma siperlikleri klasik tarzdaki odunla çalışan şömineler için kullanılır. Ateş yanarken kıvılcımların odaya, halının üzerine düşmesini engeller. Eğer evde küçük çocuk varsa çocukların şömineye yaklaşmalarını engeller.

Farklı model ve malzeme yapısına sahip olan şömine önü koruma aksesuarlarının modelleri şu şekildedir:

  • Ayaklı siperlikler
  • Çıtalı siperlik
  • Akordiyon siperlik

Farklı modellerin isteğe göre farklı malzemeleri de vardır. Şömine siperlikleri cam, metal, pirinç malzeme kullanılarak farklı biçimlerde üretilirler. Üzeri desenli şömine siperlikleri de vardır.

Bu malzemeler haricinde şömine önü koruma metal malzemeden de yapılabilir. Cam kullanılarak yapılan koruyucular şöminenin manzarasını kapatmadığı için sık tercih edilirler.

Şömine Siperlik Cam

Şömineler hem ısınma hem de dekorasyon amacıyla kullanılan şık ve modern tasarımlı yapılardır. Şömine önü koruma siperlikleri de klasik ve şık modelleriyle şömineyi tamamlarlar.

Şömine önü koruma modellerinden cam modeller en çok tercih edilen türlerden biridir. Şömine haznesini tamamiyle koruma altına alacak kadar yüksek olması gereken siperlikler metalden ya da pirinçten yapıldığında şöminenin yanışını izleme mesafesini kapatabilirler.

Cam modeller hem görüşü kapamaz hem de yüzde yüz koruma sağlarlar. Fakat pirinç ya da metal siperliklerin birbirinden şık desenleri cam siperlikler de yoktur.

Şömine önü koruma modellerinden her birinin kendine özgü avantajları vardır. Hangi modeli seçerseniz seçin güvenle ısınacağınız kesindir.

Şömine Siperlik Fiyat

Farklı model ve malzeme yapısına sahip olan şömine önü koruma siperliklerinin fiyatları da seçeceğiniz modele göre değişiklik gösterir. Şömineden en iyi verimi almak için ve güvenli ısınmak için doğru ve kaliteli malzeme kullanımı şarttır.

Siperlikler için en uygun fiyat seçenekleri için Yanar Şömine sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şömine önü koruma modelleri 70cm'e kadar yüksekliğe sahip olabilir. Kullandığınız şömine modeline göre de değişiklik gösterirler.

L şömine ya da U şömine için kullanılan siperlik türleri farklıdır. Malzemesi ya da modeli farklı olsa da koruma oranı aynı derecede yüksektir.