Şömine Önü Siperlik - Yanar Şömine

Şömine Önü Siperlik

Şömine Önü Siperlik

Şömine Önü Siperlik

Şömine önü siperlik şömine yanar durumdayken dışarıya odun parçası ya da alev sıçramasını engellemek için kullanılan üründür. Genellikle camdan olanları tercih edilir. Cam yapısı sayesinde şöminenin dışarıdan görünüşünü etkilemez yalnızca koruma sağlar. Şömine önü siperlik malzemesi itibariyle sağlamdır ve uzun süreli kullanılabilir. Şöminenin cinsine ve büyüklüğüne göre siperliklerin ölçüsü de değişiklik gösterebilir.

Şömine yanar vaziyetteyken 7 cm ilerisine kurulursa tam güvenlik sağlayacaktır. Koruma sağlayan şömine önü siperlik herhangi bir kıvılcımın yere sıçramasına engel olduğu için yangın tehlikesine karşı da koruma sağlar. Yanar Şömine sitesine giriş yaptığınızda farklı model ve kullanımlarıyla birçok ürünü inceleyebilir ve online olarak sipariş verebilirsiniz.

Şömine Siperlik Modelleri

Şöminenin vazgeçilmez aksesuarlarından şömine önü siperlik birçok farklı modele sahiptir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Cam siperlik
  • Bombeli cam siperlik
  • Akordeon pirinç siperlik
  • Ayaklı siperlik

Farklı renk seçeneklerine de sahip olan şömine önü siperlik ürününü sipariş vermek istediğinizde dilerseniz online siteden sipariş verebilir dilerseniz de showroom ziyareti gerçekleştirerek ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.

Şömine önü siperlik kolay taşınabilir ayaklı ürünlerdir ve temizlemesi de oldukça kolaydır. Sipariş verdikten sonra şömine kurulumu uzman ekip tarafından gerçekleştirilir. Klasik modelleri varken antik görünümlü farklı modelleri de vardır. Tamamen yerli üretim olan modellerin fiyatları modele göre değişkenlik gösterebilir.

Şömine Siperlik Fiyat

Şömine önü siperlik modele ve tasarıma göre değişkenlik gösterebilir. Yanar Şömine kalitesiyle üretilen modeller uygun fiyat politikasıyla müşteri memnuniyeti odaklıdır. Fiyat bilgisi için siteyi her zaman ziyaret edebilir ya da telefon ederek bilgi alabilirsiniz.

Şömine önü siperlik ister modern döşenmiş bir ev ister otantik tarza sahip bir ev olsun her zevke göre uygun modelleriyle şöminenin keyfini çıkarırken sizin için koruma sağlar. Yanan ateşten çıkan kıvılcımları önleyerek olası bir olumsuz durumun önüne geçer. Cam malzemeden yapıldığı için temizlemesi kolaydır ve uzun süre dayanıklı olduğundan yıllar boyu kullanılabilir.