Şömine Soba Bursa - Yanar Şömine

Şömine Soba Bursa

Şömine Soba Bursa

Şömine soba Bursa şehrinde de oldukça fazla kullanılan ürünlerden biridir. Hem yemek pişirme hem de ısıtma özelliği sayesinde kırsal kesimlerde de şehir merkezinde de kullanılır. Şömine sobalar teknolojinin gelişmesiyle oldukça farklı modellere sahip olmuştur.

Bacalı ve bacasız modelleri vardır. Bacalı modelleri odun ile çalışırlar ve yüksek derecede ısı sağlarlar. Şömine soba Bursa modelleri içerisinde bacalı şömine sobalar tamamen güvenlidirler.

Paslanmaz çelik borular ile ana baca hattına bağlanırlar. Ölçüler tam kapanacak ve asla duman sızdırmayacak şekilde yapılır. Şömine soba Bursa ve çevresinde alındığında uzman ekipler tarafından kurulumu gerçekleştirilir. Kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayabilir ve lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Şömine Soba Beyaz

Farklı renklere sahip şömine sobalar klasik beyaz renkte de tercih edilebilirler. Şömine soba Bursa ve ülkenin her yerine adrese teslim edilir. Renk seçerken evinizin dekoruna uyacak şekilde karar verebilirsiniz. Şömine sobaların kullanım yerleri şu şekildedir:

  • Müstakil ev ve apartman daireleri
  • Okul, hastane gibi kamu binaları
  • Restaurant, kafe gibi işletmeler
  • Dış mekan bahçe ve teraslar

Her ortama uyum sağlayan modellerin dış mekanda kullanımı da güvenlidir. Şömine soba Bursa ilinde sipariş verildiğinde kısa sürede teslim edilir. Uzman kişiler tarafından değil de kendiniz kurmak istiyorsanız evinize gelen katalog ile yapabilirsiniz. Şömine soba Bursa modelleri her bütçeye uygun fiyat çeşitliliğine sahiptir.

Şömine Soba Boyası

Şömine sobalar genellikle renkli olarak da hazır bir şekilde satın alınabilirler. Ama aldıktan sonra farklı bir renge boyamak isterseniz boyayabilirsiniz. Şömine soba Bursa iline sipariş verdiğinizde bu konularla ilgili görüşebileceğiniz müşteri temsilcisine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şömine soba size geldiğinde haznesi ve dış kısmı monte edilmiş bir şekilde gelir. Sizin yapmanız gereken sadece baca kısmını kurmaktır. Şömine soba Bursa ekiplerimiz size bu konuda dilerseniz yardımcı olabilir.

Şömine sobanın baca kısmı da kurulduktan sonra odunlu ise odun atarak hemen yakabilir ve ısınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.