Şömine Soba Fiyatları İzmir - Yanar Şömine

Şömine Soba Fiyatları İzmir

Şömine Soba Fiyatları İzmir

Şömine Soba Fiyatları İzmir

Şömine soba fiyatları İzmir özelinde her bütçeye uygun olacak şekilde modellere sahiptir. Farklı boyutlarda üretebilen şömine sobalar bir kere alındıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Haznesi ve çevresi sağlam çelik malzemeden yapılır. Hazne 800 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır.

İsteğe göre cam şömine kapakları ile tam koruma sağlanır. Kullanım sırasında ateşin sıçrama tehlikesi olmaz. Şömine soba fiyatları İzmir ve ülkemizin her yerinde aynı bütçelerde müşteriyle buluşturulur. Şehirlere özel fiyat değişimi olmaz. Siteye girip sipariş vermeniz yeterlidir.

Fırınlı modellerde ısınmaya ek olarak yemek de pişirebilirsiniz. Şömine soba fiyatları İzmir kurum dahil olarak fiyatlandırılır. Uzman ekip tarafından kurulum en kısa sürede gerçekleştirilir.

Şömine Döküm Soba

Hem kurulumu hem de kullanması oldukça kolay olan şömine sobalar her ortama uygundurlar. Mutfağınızda elinizin altında olmasını istiyorsanız buna uygun modelleri vardır. Şömine soba fiyatları İzmir özelinde de oldukça sık kullanılır. Haznesinin yapısı bakımından ikiye ayrılırlar:

  • Tuğlalı şömine soba
  • Kovalı şömine soba

Tuğlalı modelin kullanımı biraz daha zordur ama ısıtma kapasitesi oldukça yüksektir. Kovalı modellerin boşaltımı ve kullanımı daha kolaydır. Şömine soba fiyatları İzmir özelinde her bütçeye uygun modeller vardır.

Garantili ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ürünü alırken sıfır olmasına ve garantili olmasına dikkat etmelisiniz. Şömine soba fiyatları İzmir incelemesi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şömine Sobaları

Şömine sobalar kısımlara ayrılır. Odunları atıp yakacağınız ısıtma kısmı, yemeklerinizi pişirebileceğiniz ya da ısıtabileceğiniz fırın kısmı ve bir de üst kısımda olan ocak bölümü. Ocak bölümünde çay ısıtıp, kestane pişirebilirsiniz. Şömine soba fiyatları İzmir için birçok farklı tasarım modele sahiptir.

Haznenizi dilediğiniz malzemeden yaptırabilirsiniz. Şömine kapaklarını dilediğiniz malzemeden seçebilirsiniz. Şömine almanın en güzel kısmı kendinize özgü bir modeli bulmaktır. Şömine soba İzmir ve her yere en kısa sürede teslim edilir ve uzman kişiler tarafından kurulur. Kurulum sonrası teknik destek de her zaman sağlanır.