U Tipi Şömine Modelleri - Yanar Şömine

U Tipi Şömine Modelleri

U Tipi Şömine Modelleri

U Tipi Şömine Modelleri

U tipi şömine modelleri genel olarak modern ev dekorasyonları için tercih edilen ürünlerdir. U tipi şöminelerin özellikleri şu şekildedir:

  • Düz hatlara sahiptirler.
  • Ateş ön plana çıkar.
  • Şık tasarımları vardır.

Şöminenin görüntüsü odanın her yerinden görünebilsin diye genelde üç tarafı cam ile kapatılır. Kullanılan cam yüksek ısıya dayanıklı ve sağlam olur. Elektrikli, doğalgazlı ya da odunlu şömineler içerisinde tercih yapabilirsiniz.

Şömineler yalnızda evler için değil günümüzde pek çok alanda karşımıza çıkarlar. İş yeri, müze, otel, kafe gibi pek çok alanda hem dekorasyon hem de ısıtma sağlarlar. Elektrikli modelleri montajı ve kullanması odunlu modellere göre daha pratiktir.

Şömine Bauhaus

Evinizin dekorasyonuna uygun olacak şekilde şömine modellerini online olarak seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Web sitesinden sipariş ettiğiniz modellerde uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. U tipi şömine modelleri kullanmak istediğiniz alana uyum sağlayabilmesi için farklı tasarımlarda üretilirler.

Her evin kendine özel bir tarzı olması da şömine modellerini teknoloji geliştikçe çeşitlendirmiştir. Şömineler ısınma amacıyla kullanılırlar ve bir ev aksesuarıdırlar. Yalnızca iç mekanlar için değil evinizde dilerseniz bahçe, balkon, teras gibi açık alanlar için de özel olarak üretilmiş şömineler satın alabilirsiniz.

Balkonlar için olan modellerde kış aylarında bile ısınma sağlayarak balkonunuzda zaman geçirmeye devam edebilirsiniz. Şık tasarımlar ile gündelik hayatınızda yaşadığınız yorgunlukları unutursunuz.

Camlı Elektrikli Şömine

Elektrikli şömineler günümüzde en popüler ısınma araçlarından biridir. Büyük ya da küçük farklı boyutları ve bacasız olma özelliği sayesinde pek çok insan tarafından tercih edilirler.

Uzaktan kumanda ile çalışan elektrikli şömineler gerçek şömine görünümüne sahiptir. İç kısmında yapay odun dekoru vardır ve alevler led ışık ile sağlanır. Uzaktan kumandayla tek tuşla açıp kapatabilir, ısı derecesini ve alevlerin boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Ön kısmı cam siperlik ile kapatılır ve hazne kısımları metalden olur. Temizliği oldukça kolaydır. Duman, is ya da koku yapmazlar. Montajı ve demontajı kolaydır.