Üç Tarafı Camlı Şömine Soba - Yanar Şömine

Üç Tarafı Camlı Şömine Soba

Üç Tarafı Camlı Şömine Soba

Üç Tarafı Camlı Şömine Soba

Üç tarafı camlı şömine soba son teknolojik ürünlerden biridir ve modern dizayn edilmiş evlerde kullanımı sıktır. Isıya dayanıklı cam sayesinde hiçbir tehlikesi olmadan güvenle kullanabilirsiniz. Kullanılan cam 800 dereceye kadar dayanıklıdır.

Haznenin cam ile çevrilmesi şöminenin görselliğinin daha çok ortaya çıkmasını sağlar. Üç tarafı camlı şömine soba yorgun geçen bir günün ardından akşam evinizde şöminenin keyfinizi çıkarmanızı sağlar ve sizi dinlendirir.

Çeşitli malzemeler kullanılarak ve çeşitli şekillerde üretilebilen üç tarafı camlı şömine soba her bütçeye uygun fiyatlarıyla web sitesinden incelenerek sipariş verilebilir. Şömine sobalar yalnızca ısınma amaçlı değil yemek pişirme ve ısıtma amaçlı da kullanılabilirler.

Şömine Soba Bacasız

Şömine sobalar bacalı modellerin yanı sıra bacasız modellere de sahiptir. Bacasız modeller genellikle apartman dairelerinde kullanılır. Üç tarafı camlı şömine soba bacasız modellerin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Duman, ısı ve koku yapmazlar.
  • Kullanımı oldukça pratiktir.
  • Temizliği kolaydır.
  • Yakıtla ya da elektrikle çalışırlar.
  • Taşınabilirdirler.

Kurulumu da oldukça hızlı olan üç tarafı camlı şömine soba ısınırken gazdan da tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü yemeklerinizi de burada pişirebileceğiniz için doğalgazlı ocaklarınıza gerek kalmaz.

Bir kere alındığında uzun yıllar kullanılabilen şömine sobalar insan sağlığı için yüzde yüz uygundur. Üç tarafı camlı şömine soba evinize görsel bir şölen sunar ve tamamen ısıtacak şekilde verim sağlar.

Şömine Soba Bacası

Şömine sobalar odunlu modelleri ile en çok karşımıza çıkan ürünlerdir. Üç tarafı camlı şömine soba ısınma amaçlı kullanıldığında yüksek verim sağlar. Paslanmaz çelik borular ile baca sistemine bağlantısı yapılır.

Kurulan baca sistemi asla dumanı sızdırmaz ve tehlike arz etmez. Çelikten yapıldığı için uzun zaman verimli şekilde kullanılacak kadar sağlamdır. Üç tarafı camlı şömine soba günümüzde doğalgaz pahalılaştıkça daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Hem ısınma hem fırın görevi gördüğü için de en çok tercih edilen modellerdir. Evinizde güvenle kullanabilirsiniz.