Yapay Şömine Modelleri Fiyatları - Yanar Şömine

Yapay Şömine Modelleri Fiyatları

Yapay Şömine Modelleri Fiyatları

Yapay Şömine Modelleri Fiyatları

Yapay şömine modelleri fiyatları uygun seçenekler ile özellikle şehirlerde apartman dairelerinde yaşayan kişiler için dekorasyon amaçlı tercih edilen ürünlerdir. Şömine çok eski zamanlardan beri ısınma amacıyla kullanılan bir üründür fakat teknoloji geliştikçe farklı kullanım tarzları da ortaya çıkmıştır.

Gerçek şömine görüntüsü olan fakat odunla yakılmayan şömine modelleri şu şekildedir:

  • Elektrikli şömine modelleri
  • Doğalgazlı şömine modelleri
  • Ethanol şömine modelleri
  • Üç boyutlu şömine modelleri

Elektrikli şömine modelleri uzaktan kumandayla idare edilirler ve ısı verimleri yüksektir. Doğalgazlı ya da ethanollü şömine modelleri tüm evi ısıtabilir ve oldukça ekonomiktirler. Üç boyutlu şömine modelleri dekorasyon amacıyla kullanılırlar ve çok küçük boyutlu modelleri de vardır.

Yapay Şömine Fiyatları

Yapay şömine fiyatları bakımından seçtiğiniz türe ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre değişim gösterirler. Yapay şömine modelleri fiyatları şömine yapımında kullanılan malzemelere göre de değişebilir.

Şömine haznesi ısıya dayanıklı sert metal malzemeden yapılır. Şöminenin dış kaplaması müşterinin tercihine göre taş, ahşap, rüstik, metal gibi farklı malzemelerden olabilir.

Şöminenin uygulanacağı alana göre de modeller değişim gösterir. L şömineler, U şömineler ya da plazma şömineler farklı ölçülerde alan kaplarlar. Şömine siparişi vereceğiniz zaman öncelikle uzman kişilerden oluşan ekip evinize gelerek teftiş yaparlar ve en uygun alanı belirleyerek ölçü alırlar. Üretim aşamasına ölçü ve malzeme belirlendikten sonra geçilir.

Yapay Şömineli Tv Ünitesi Fiyatları

Yapay şöminelerin en çok karşımıza çıktığı alanlardan biri de televizyon ünitesidir. Genelde plazma şömine şeklinde olurlar ve elektrikli modellerden tercih edilebilirler. Salon ya da yatak odası için uygun olan yapay şömineler akşamlarınızı güzelleştirir ve evinizde huzur verici bir ortam yaratırlar.

Televizyon ünitenizin boyutuna göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapay şömineler kişiye özel tasarıma sahiptir. Ürün listesinden seçtiğiniz şömine modeli uygulamak istediğiniz alanın ölçüsüne göre sıfırdan sizin için özel olarak üretilir.

Satın almadan önce yerinde ziyaret etmek isterseniz üretim yerine gelerek numune incelemesinde de bulunabilirsiniz.