Yanar Şömine

Hakkımızda

1986’dan bu yana şöminemizdeki ateşimiz hiç sönmedi!

Yanar Şömine olarak sektöre ilk adımımızı 1986 yılında attık ve o günden bu yana tasarım dünyasında çığır açan projeler imzaladık. Bu uzun soluklu yolculuğumuz boyunca her detayda titizlikle çalışarak sıcaklık ve estetiğin mükemmel bir birleşimini yakaladık.

Modern ve minimalist çizgilere sahip ürünlerden lüks ve özel tasarımlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan onlarca şömine modelini değerli müşterilerimize sunabilmek için 1600 metrekarelik bir alanda yer alan 3 katlı showroomumuzu açtık. Açtığımız showroomumuzu bir sergi alanına çevirerek evinizin atmosferini tamamlayacak mükemmel şömineyi bulmanıza yardımcı olmak istedik.

Bununla da kalmayıp sektördeki 37 yıllık deneyimimizle sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da gerçekleştirdiğimiz projelerle ülkemizi gururla temsil ettik. Kaliteyi, dürüstlüğü, güvenilirliği ve profesyonelliği biraraya getirerek dünya standartlarında olan bir hizmet anlayışı benimsedik. Bahsettiğimiz üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunmanın yanı sıra Avrupa’nın önde gelen ülkelerine de ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve kalifiye ustalardan oluşan ekibimiz ile evlere değer katacak tasarım ürünlerimizi en güvenilir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Türkiye’nin sınırlarını aşarak kaliteli ürünlerimizle uluslararası arenada da varlığımızı sürdürüyoruz.

Sadece şöminelerle sınırlı kalmayarak ihtiyaca özel tasarımlarla barbekü, hamam, sauna, mermer basamak ve mermer döşeme gibi çeşitli hizmetleri üretimden montajına kadar yapıyoruz. Her projede müşterilerimizin taleplerine ve beklentilerine özel çözümler sunarak yaşam alanlarını daha da özel hale getiriyoruz. Kalite, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren tasarımlarımızla hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.

Sektördeki lider konumumuzla gurur duyuyor ve bu liderliği sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünya piyasasında da ses getiren işlere imza atarak sürdürmeyi hedefliyoruz. Ülke ekonomimize katkı sağlamayı amaçlarken uluslararası arenada da markamızı tanıtmak ve büyütmek için kararlı bir şekilde çalışıyoruz.